Eren Bakıcı Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Bakıcı Fan Club

üує σℓ мυтℓυ σℓ »»««єяєη¢ιℓєяιη вöℓgєѕι

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

imza nasıl koyulur

2 posters
YazarMesaj
gülçinci_üşıl

gülçinci_üşıl

imza nasıl koyulur Empty
MesajKonu: imza nasıl koyulur   imza nasıl koyulur EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 7:40 am

imza nasıl koyuluyo
eren_tutkunu
ModeratöR
eren_tutkunu

imza nasıl koyulur Empty
MesajKonu: Geri: imza nasıl koyulur   imza nasıl koyulur EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 12:43 pm

cnm benim onun için site lazım site ismi versem ban yerim ama veremem tatlim kısacası şunu söylim profile gir imza avatar die bişi çıkcak üstte seçenekler yazıo ona tıkla ordan
imza gösteri evet işaretl sonra bir google aç ona küçük resim yaz 3. yazana tıkla
gözatttan resmini işaretle biraz bekledikten sonra bişi çıkcak Resmi forumlara koymak istiyorsanız bu kodu kullanabilirsiniz: yazıyo oradan yazanları kopyala imzana yapıtır bişi
anlamadıysa şifreni söle resimleri ver ben yaparım cnm
eren_tutkunu
ModeratöR
eren_tutkunu

imza nasıl koyulur Empty
MesajKonu: Geri: imza nasıl koyulur   imza nasıl koyulur EmptyPaz Haz. 08, 2008 10:30 am

fllod için özür gülçinci_üşıl bişi anlamadıysan sen bana ö.mden imzana koymak isteğin resmi at
parolanı söyle
ben hallederim cnm
tam bi e
Misafir

imza nasıl koyulur Empty
MesajKonu: banda imza yapın ya   imza nasıl koyulur EmptyPtsi Haz. 09, 2008 10:51 am

Ya lütfen biri banda yapsınn...?
confused LÜTFENNN confused

imza nasıl koyulur
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» imza isteyen herkes buraya!!!