Eren Bakıcı Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Bakıcı Fan Club

üує σℓ мυтℓυ σℓ »»««єяєη¢ιℓєяιη вöℓgєѕι

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

erenimi ne hale getirmişler!!!

4 posters
YazarMesaj
eren_tutkunu
ModeratöR
eren_tutkunu

erenimi ne hale getirmişler!!! Empty
MesajKonu: erenimi ne hale getirmişler!!!   erenimi ne hale getirmişler!!! EmptySalı Haz. 10, 2008 3:44 am

arkiler erenimizin haline bakın zombiye dönmüş yha çok sinirlendim.bence bunu 4 yüz fanları yaptı

işte cnmız erenimizin hali:
http://www.hizliresim.com/2008/6/10/1786.jpg
!eLiF!
ModeratöR
!eLiF!

MesajKonu: Geri: erenimi ne hale getirmişler!!!   erenimi ne hale getirmişler!!! EmptySalı Haz. 10, 2008 5:16 am

Allah'ım ne bu ne yüzsüzlük..ne terbiyesizlik yha..Bu millette hiç utanma kalmadı..Ne zannediyolar kendilerini yha..Çok sinirlendim şimdi Evil or Very Mad ..Söylene bilecek tek şey..!! bunların soyu terbiyesiz yha..
eren_tutkunu
ModeratöR
eren_tutkunu

MesajKonu: Geri: erenimi ne hale getirmişler!!!   erenimi ne hale getirmişler!!! EmptySalı Haz. 10, 2008 1:16 pm

!eLiF! demiş ki:
Allah'ım ne bu ne yüzsüzlük..ne terbiyesizlik yha..Bu millette hiç utanma kalmadı..Ne zannediyolar kendilerini yha..Çok sinirlendim şimdi Evil or Very Mad ..Söylene bilecek tek şey..!! bunların soyu terbiyesiz yha..

katılıyorum sana yha erenimi ne hale getimiş ayyy cnm benim yha
EREN_ŞEYMA

EREN_ŞEYMA

MesajKonu: Geri: erenimi ne hale getirmişler!!!   erenimi ne hale getirmişler!!! EmptyPerş. Haz. 12, 2008 1:49 am

Allah'ım ne bu ne yüzsüzlük..ne terbiyesizlik yha..Eren de bir insanhangi terbiyesiz yaptıysaaa
ERENCİ

ERENCİ

MesajKonu: Geri: erenimi ne hale getirmişler!!!   erenimi ne hale getirmişler!!! EmptyCuma Tem. 11, 2008 4:43 am

çok kötü olmuş yaaaa
http://www.hepsigrubugyce.azbuz.com

erenimi ne hale getirmişler!!!
1 sayfadaki 1 sayfası