Eren Bakıcı Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Eren Bakıcı Fan Club

üує σℓ мυтℓυ σℓ »»««єяєη¢ιℓєяιη вöℓgєѕι

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

panik :::::

2 posters
YazarMesaj
[chi]aLikolik
aLi kolik admin
aLi kolik admin
[chi]aLikolik

panik ::::: Empty
MesajKonu: panik :::::   panik ::::: EmptyÇarş. Nis. 30, 2008 5:48 am

Tam olarak biyografileri yok.Bu yüzden www.kurban.com daki grup üyelerinden gökhanın[bütünler] yazdığını koyuyorum...

Panik güzel bir eylül sabahı kütahya da gökhan yani ben ile kaan (su an grupta olmayan bir arkadaş ın) buluşması ile kuruldu başka şarkı çalamayan biz kendi şarkılarımızı yapalım da bari onları çalarıs dedik... baktık çalıştıkca gitarda çalınıomuş vede zevkliymiş bu meret bırakamıosun elinden ....üni şenliklerinde boy gösterdik yok yok şenliğinde diim 1 kere çıktık bidaa töööbe dedik...

o sıralar yani 4 sene önce kaderin bi cilvesi olsa gerek şimdiki davulcumus kaanla (KiNaP)tanışıp çok sevmiştik ne yazıkki o kıbrısa gidip üni okuycaktı..

derken çalışmalara devam devam ha bu sırada baslarımızı deniz çalıo çünkü hiç bi yerde çalmaya niyetimiz ve istegimiz yok paso kayıt..

a ah a bide kaan dönmezmi kıbrıstan almazmı bizi bi istek sahnede çalalım
diye gaza gelmezmiyiz? geliriz...

kütahya da ilk kez sahnede küfür edip içki içen ha bi o kadarda çalarken eglenen ve alternative müzik yapan bi grupla sahneye cıktık adımız orda (kasıntı kelebek) idi... daa bi çok isim düşünmüştük "sezercik aslan parçası" kısaca (s.a.p),grup "kurduk" falan filan çok eelenceliydi..
daa sora eskişehir doors tan bi teklif geldi olmas dedik g*tümüzde kalkık nedense... sora yazın biz istettirdik kendimisi heheheh çalalım die ok dediler
ayrıca istanbulda bi kaç yerde çalcaktık ahanda bu eylülde başlıcakken güümmm bazı olaylar oldu arkadaşlar ve ben almanyaya gidiorum 1 seneliine sora askere,davul kaanımız şu an kütahyada ve tekrar dersaneye girdi yarım bıraktıgı üniversite macerasını tamamlamak için ha beraber başladıım dier kaan sa yok artık .. basçıların biri bursada biri eskişehirde aletlerinde süper elemanlar biri de deniz zaten oda iidir =)[i]
http://www.cilekesonline.com
Kaulitz*BKC
Admin
Kaulitz*BKC

panik ::::: Empty
MesajKonu: Geri: panik :::::   panik ::::: EmptyPerş. Mayıs 01, 2008 2:42 pm

ilk qwez duydum duymuş oldum saol mervecim
https://erenbakici.forum.st

panik :::::
1 sayfadaki 1 sayfası